Real Madridi i interesuar për Eriksenin

Real Madridi i interesuar për Eriksenin

Real Madrin ka zhvilluar bisedime Interin për një shkëmbim të mundshëm në mes Isco dhe Christian Eriksen.

Mesfushori danez nuk ka arritur të jetë i besuari i Antonio Contes në formacionin bazë të Interit.

Eriksen po lufton për ta marrë formën që e kishte tek klubi londinez, Tottenham.

Sipas Sky Germany bisedimet në mes Interit dhe Real Madridit mund të avancohen. /Insajderi.com