fbpx

Real Madridi kërkon portier, Navas “kërcënon” përmes tifozëve

Real Madridi kërkon portier, Navas “kërcënon” përmes tifozëve

Portieri i Kosta Rikës ka qenë zgjedhja e parë e Real Madridit në tri sezonet e fundit, duke e ndihmuar Zinedine Zidane në fitimin e tre titujve radhazi të Ligës së Kampionëve dhe La Liga-n në sezonin 2016-2017. …..  Lexoni më shumë në Insporti.com