Real Madridi konfirmon lëndimin e Ramos

Real Madridi konfirmon lëndimin e Ramos

Klubi mbretëror, Real Madrid, ka njoftuar se Sergio Ramos ka pësuar një tjetër lëndim.

Kështu, do të mungojë në ndeshjet e radhës së Real Madridi zhvillon në La Liga dhe Champions League.

Ramos u inkuadrua disa minuta në ndeshjen e Spanjës ndaj Kosovës, të cilën e fituan me rezultat 3-1.

Por, klubi tij Real Madrid, njoftoi se ajo paraqitje nuk i ka shkuar mirë. /Insajderi.com