Pensionohet Julio Cesar...

28.11.2017 23:54

Real Madridi ndalet në Bernabeu, por kalon tutje në Kupën e Mbretit [Video]

28.11.2017 23:31
Real Madridi ndalet në Bernabeu, por kalon tutje në Kupën e Mbretit [Video]

Real Madridi ka kaluar tutje në Kupën e Mbretit.

Pas fitores jashtë 2:0, Reali ka barazuar në shtëpi me Fuenlabradan, 2:2.

Më i miri te madrilienët ishte Borja Mayoral, i cili realizoi dy herë.

Ndërkohë, për mysafirët shënuan Luis Millas dhe Alvaro Portilla.