Real Madridi me vështirësi e mposht Malagan [Video]

Real Madridi me vështirësi e mposht Malagan [Video]

Real Madrid me shumë vështirësi ka arritur të arkëtojë tre pikë ndaj Malagas.

‘Mbretërit’ kanë mposhtur 3:2 skuadrën e Malagas në stadiumin ‘Santiago Bernabeu’.

Karim Benzema, Casemiro dhe Cristiano Ronaldo, shënuan për Real Madridin.

Për mysafirët, golat i realizuan Rolan dhe Castro.

Me këtë fitore, Reali numëron 27 pikë, dhe xhiron e ardhshme udhëton në ‘San Memes’ për t’u takuar me Bilbaon.

https://www.youtube.com/watch?v=sPQ-7mdeuHY