Rei Manaj i përgjigjet Shaqirit për flamurin

Rei Manaj i përgjigjet Shaqirit për flamurin

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare Rei Manaj, që aktivizohet në kampionatin italian te skuadra e Interit, ka postuar këpucët e tij të reja sportive.

Në këto këpucë shihet flamuri i Shqipërisë, ndryshe nga këpucët e Xherdan Shaqirit në të cilat mungonte flamuri kuqezi pasi mesfushori i Stoke Cityt i kishte larguar prej aty.

Fotoja vjen 2 ditë pas veprimit të Shaqirit dhe duket sikur Manaj ka për qëllim që t’i përgjigjet mesfushorit të Stokes për veprimin e tij.
kpucat