Rekord i zi në finalen e parë

Rekord i zi në finalen e parë

Në palestrën “Karagaçi” në Pejë përfundoi u ndeshja e parë finale e Superligës së Kosovës në hendboll për meshkuj, ndërmjet Besa Famgasit dhe Kastriotit, më shumë në Insporti.com.