Reputacioni i avokatit personal të Trump-it po varet në një fije – shkak u bë ky film

Reputacioni i avokatit personal të Trump-it po varet në një fije – shkak u bë ky film

Reputacioni i Rudy Giuliani mund të një goditje të mëtejshme me publikimin e pamjeve shumë të turpshme në ndjekjen e Sacha Baron Cohen për filmin “Borat”, shkruan The Guardian, transmeton Insajderi.

Në film, i lëshuar të premten, ish-kryebashkiaku i New York-ut dhe avokati aktual personal i Donald Trump shihet duke arritur në pantallonat e tij dhe me sa duket prek organet gjenitale ndërsa ishte mbështetur në një shtrat në prani të aktorit që luan vajzën e Borat, e cila po paraqitet si një gazetar televiziv.

Pas një interviste të pahijshme për një program të rremë të lajmeve konservatore, dyshja me sugjerimin e saj ikin për një pije në dhomën e gjumit të një suite hoteli, e cila është e manipuluar me kamera të fshehura.

Pasi ajo ia heq mikrofonin, Giuliani, 76-vjeçar, mund të shihet i shtrirë përsëri në shtrat, duke u marrë me këmishën e tij të palosur dhe duke u futur në pantallona. Më pas ata ndërpriten nga Borat i cili vrapon brenda dhe thotë: “Ajo është 15 vjeçare. Është shumë e moshuar për ty”.

Fjala për incidentin doli për herë të parë në 7 korrik, kur Giuliani thirri policinë e New York-ut për të raportuar ndërhyrjen e një burri të veshur në mënyrë të pazakontë.

“Ky djalë vjen duke vrapuar, i veshur me diçka të çmendur, ajo që unë do të thoja ishte një veshje transgjinore”, tha Giuliani për New York Post. “Ishte një bikini rozë, me dantella, poshtë saj një rrjetë të tejdukshme, dukej absurde. Ai kishte mjekër, këmbë të zhveshura dhe nuk ishte ajo që unë do ta quaja tërheqëse”.

“Ky person vjen duke bërtitur, dhe unë mendova se kjo duhet të jetë një mashtrim kështu që unë e raportova atë në polici. Ai më pas iku”, tha Giuliani. Policia zbuloi se nuk ishte kryer asnjë krim.

Giuliani vazhdoi: “Vetëm më vonë e kuptova se duhet të ketë qenë Sacha Baron Cohen. Mendova për të gjithë njerëzit që ai më parë i mashtroi dhe u ndjeva mirë me veten time, sepse ai nuk më kapi”.

Shikuesit tani janë më pak të bindur se Baron Cohen, duke përsëritur rolin e tij si reporter i ngatërruar Borat Sagdiyev dhe Maria Bakalova, e cila luan vajzën e tij, Tutar, nuk patën sukses. /Insajderi.com