Rexhepi: Edhe katër futbollistë të tjerë do t’i transferojmë te Dukagjini

Rexhepi: Edhe katër futbollistë të tjerë do t’i transferojmë te Dukagjini

Skuadra e posa inkuadruar në Superligë, Dukagjini po vazhdon të forcohet për stinorin e ardhshëm.

Dukagjini deri më tani ka bërë disa transferime ku së fundi tek skuadra janë parë edhe Denis Haliti i cili sezonin e kaluar mbrojti ngjyrat e Dritës dhe Flamur Neziri që ishte pjesë e Flamurtarit.

Këtë e ka konfirmuar edhe vet trajneri Xhengis Rexhepi. “Po kemi transferuar edhe Denis Halitin nga Drita si dhe Flamur Nezirin nga Flamurtari” tha fillimisht ai. Lajmi i plotë në Insporti.com