Reya e refuzoi, Duka e mendon ish trajnerin e Napolit

Reya e refuzoi, Duka e mendon ish trajnerin e Napolit

Të gjitha rrugët të çonin te Edoardo Reja, por mesa duket nuk do të jetë 73-vjeçari italian pasuesi i Christian Panuccit në stolin e kombëtares shqiptare. Tani, në skenë ka dalë një emër tjetër.

Reja erdhi në Shkodër për ndeshjen Shqipëri-Turqi për të vëzhguar nga afër disa lojtarë dhe jo për të biseduar me Dukën për stolin e përfaqësueses shqiptare, për më shumë vizitojeni Insportin.