Rezultatet dhe tabela pas 3 ndeshjeve të javës së 10-të

Rezultatet dhe tabela pas 3 ndeshjeve të javës së 10-të

Gjilani e ka fituar kryendeshjen e sotme të javës së 10-të të IPKO Superligës së Kosovës në futboll, pasi në Drenas e mposhti kampionin aktual, Feronikelin, me rezultat 2:1.më shumë në Insporti.com