Rikthehet Serie A, ndeshjet për sot

Rikthehet Serie A, ndeshjet për sot

Tri ndeshje do të zhvillohen sot në Serie A pas një pauze për shkak të ndeshjeve të kombëtarëve.

Juventuesi nga ora 20:45 do ta pres Caglarin. Zonja vjetër ka katër pikë më pak se lideri tabelës Milan dhe me një fitore do t’i ushtrojë presion kryesuesit të deritashëm në ligën italiane.

Atalanta udhëton në Spezia, takimi fillon nga ora 18:00.

Ndërsa skuadra nga Lazio udhëton për t’u ndeshur me Crotone. /Insajderi.com