Risi në futbollin kosovar – klubi i Llapit e ka këtë lajm të rëndësishëm për tifozët

Risi në futbollin kosovar – klubi i Llapit e ka këtë lajm të rëndësishëm për tifozët

Klubi i Llapit pritet që së shpejti të bëhet me fanshop.Skuadra nga Podujeva ka njoftuar se do të bëjë hapjen e fanshopit, që do të mundësojë blerjen e produkteve në mënyrë ‘online’.

Tashmë finalizimi i marrëveshjes mes klubit të Llapit si dhe dy përfaqësuesve nga Gjermania është arritur, ka bërë të ditur klubi.

Lexo më shumë në Insporti