Roma i jep leksion Chelseait

Roma i jep leksion Chelseait

Skuadra italiane, Roma ka treguar forcën e saj ndaj Chelseat, skuadër të cilën e mposhti me rezultat të thellë 3:0.

Golat për italianët në këtë takim i shënuan Stephan el Shaarawy dhe Diego Perrotti.

Pas kësaj fitoreje Roma merr vendin e parë në Grupin C me 8 pikë, një më shumë se sa Chelsea në vendin e dytë.

https://www.youtube.com/watch?v=s0M1RAO_sR4