fbpx

Roma nuk ndalet, sapo ka zyrtarizuar edhe një përforcim (Video & Foto)

Roma nuk ndalet, sapo ka zyrtarizuar edhe një përforcim (Video & Foto)

Janë pak më shumë se dy javë që nga mbyllja e sezonit në Serie a, por Roma e ka nisur me vrull afatin kalimtar të verës. …..  Shikoni videon dhe fotot e momentit të ardhjes së transferimit të ri nga Roma