Roma “sakatohet” para duelit me Barcelonën

Roma “sakatohet” para duelit me Barcelonën

Takimi ndërmjet Bolognas dhe Romas e ka lënë ekipin nga kryeqyteti i Italisë të zhgënjyer në secilin drejtim. Përveç rezultati 1:1 që nuk i konvenon fare, Roma do të jetë e hendikepuar në takimin me Barcelonën në Ligën e Kampionëve dhe për shkak të lëndimit të një lojtari shumë të rëndësishëm të saj.

Detajet mund ti mësoni në postimin e Insportit.