Roma Vs CSKA Sofia, Arsenal vs Dundalk formacionet zyrtare

Roma Vs CSKA Sofia, Arsenal vs Dundalk formacionet zyrtare

Roma në Itali pret bullgarët e CSKA Sofies, për ndeshjet e dyta në grupet e Europa Ligës, ndërsa Arsenal pret në Londër ekipin e Dundalk, njofton Insajderi.

Fonseca do të luajë me formacionin 3-4-1-2, Lopez, Kumbulla, Fazio, Smalling, Peres, Villar, Cristante, Spinazzola, Mkhitaryan, Perez dhe Mayroal.

Në grupin B, Arsenal pret Dundalk, ku trajneri Arteta luanë me këta 11 startues: Runarsson, Soares, Mustafi, Kolasinac, Niles, Ëillock, Elneny, Xhaka, Nelson, Nketiah dhe Pepe. /Insajderi.com