fbpx

Ronaldo angazhon bodygard interesant për Botëror (Foto)

Ronaldo angazhon bodygard interesant për Botëror (Foto)

Cristiano Ronaldo duke u cilësuar si njëri prej futbollistëve më të mirë në botë dhe njëri nga yjet më të mëdhenj të këtij sporti, atëherë edhe lëvizjet e tij përcillen qoftë nga mediet apo edhe adhuruesit. …..

Lexoni kë e ka angazhguar Cristiano Ronaldo si bodygard për Kupën e Botës në Rusi