Ronaldo e Georgina shkojnë edhe aty ku nuk mund të shkojë Merkel (VIDEO)

Ronaldo e Georgina shkojnë edhe aty ku nuk mund të shkojë Merkel (VIDEO)

Njëri nga futbollistët më të mirë në botë, Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij Georgina vendosën që Pashkët t’i kalojnë në Dubrovnik. Portugezi të shtunën me Juventusin e siguroi titullin e kampionit dhe pastaj me aeroplan privat u nis drejt Dubrovnikut.më shumë në Insporti