Ronaldo e ka ndërmend ta lë Juven

Ronaldo e ka ndërmend ta lë Juven

Një nga më të mirët e të gjitha kohërave në lojën e futbollit, Cristiano Ronaldo, raportohet se po e dëshiron largimin nga Juventusi, njofton Insajderi.

Siç raporton Goal, ylli portugez dëshiron të ndërrojë ekip dhe gjithashtu shtet.

Pesë herë topi i artë, besohet se po dëshiron të shkojë në Paris, të kuaj për ekipin e kryeqytetit të Francës PSG.

Gjithsesi, ende nuk ka asgjë zyrtare në këtë drejtim./Insajderi.com