Ronaldo e kërkonte vajzën që e ushqente me hamburgerë – ajo tashmë është gjetur

Ronaldo e kërkonte vajzën që e ushqente me hamburgerë – ajo tashmë është gjetur

Cristiano Ronaldo ishte në kërkim të një gruaje me emrin Edna që dikur punonte në McDonald’s dhe kur ishte fëmijë vazhdimisht e kishte ushqyer me hamburger.

Pesë herë fituesi i Topit të Artë, këtë javë iu bashkua gazetarit Piers Morgan në një intervistë në kanalin ITV, për të treguar pak nga e kaluara e tij që ishte aspak e lehtë.

Superylli portugez ka zbuluar se kur ishte fëmijë ishte shumë i uritur dhe që e kishte lutur një grua me emrin Edna që t’i ofronte një hamburger nga McDonald’s.

Lexoni më shumë