Ronaldo me stil të ri të flokëve

Ronaldo me stil të ri të flokëve

“Suksesi në jetë nuk matet me atë çfarë keni arritur, por çfarë sfidash keni kaluar”, ka shkruar Cristiano Ronaldo në një postim derisa ka treguar stilin e tij të flokëve në Instagram, njofton Insajderi.

Ylli portugez i cili luan në skuadrën italiane në Juventus, është jashtë fushave pasi që ai është testuar pozitiv me COVID-19 pas ndeshjeve me Kombëtaren.

CR7 është rikthyer në Torino me një ambulancë speciale një javë më parë dhe është asiptomatik ndaj virusit.

Sot është një ditë e rëndësishme për të pasi që Paneli i Portokolit të UEFA-së do të dorëzojë disa dokumente për të analizuar situatën e tij klinike. Testi i sotëm do të tregojë nëse Ronaldo do të mund të luan kundër barcelonës ose jo./Insajderi.com