Ronaldo mund të transferohet te ish-klubi tij

Ronaldo mund të transferohet te ish-klubi tij

Ylli i Futbollit, Cristiano Ronaldo, mund të rikthehet aty ku e nisi karrierën; në Manchester United.

Goal, ka shkruar se e ardhmja e Ronaldos te Juventuesi nuk është e sigurt.

CR7 kishte filluar karrierën në Manchester United ku dhe kishte fituar Champions League më 2008 nën drejtimin e Alex Ferguson.

Pastaj, ai ishte transferuar në Real Madrid, ku për nënte sezone fitoi katër herë Champions League.

Ndërsa, në Juventues ka kaluar tre sezone tashmë, por pa arritur sukses në Evropë. /Insajderi.com