Rrahmani dhe Avdijaj ndahen në paqe

Rrahmani dhe Avdijaj ndahen në paqe

Dy futbollistët e Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani dhe Donis Avdijaj janë ballafaquar në një ndeshje miqësore që u zhvillua sot në mes të Hellas Veronës dhe Trabzonsporit, më shumë në Insporti.com.