Rrëfimi i ish-futbollistit të Argjentinës: Si më dëboi Messi nga kombëtarja

Rrëfimi i ish-futbollistit të Argjentinës: Si më dëboi Messi nga kombëtarja

Në Argjentinë janë gjithnjë e më të bindur që gjatë gjithë këtyre viteve, listën e përfaqësueses dhe formacionin në fushë nuk e kanë bërë trajnerët, por Lionel Messi.

E përditshmja sportive “Clarin”, pasi publikoi problemet që kishte pasur “Pleshti” me Lo Celson dhe Fazion, gjatë pjesëmarrjes në “Rusi 2018”, ka zbuluar një tjetër prapaskenë për të përforcuar këto pretendime.

Lexoni më shumë