Rrëfimi i ish-portierit të Flamurtarit, pasi u lirua nga burgu si i pafajshëm (VIDEO)

Rrëfimi i ish-portierit të Flamurtarit, pasi u lirua nga burgu si i pafajshëm (VIDEO)

13 muaj më parë bota e futbollit shqiptar u trondit nga lajmi i arrestimit të trajnerit të kombëtares së femrave të shqiptarisë, ish-futbollistit kapitenit dhe drejtorit të Vllaznisë Armir Grima.

Emri i tij u lidh me një nga grupet më të rrezikshme kriminale në vend, si banda e Bajreve të Shkodrës. Në një rrëfim Ekskluziv për Top Channel, Armir Grima dhe familja e tij tregojnë vitin e errët të tyre. Më shumë në Insport.