Sahiti thotë se Kosova do të jap maksimumin për të kaluar Grupin B

Sahiti thotë se Kosova do të jap maksimumin për të kaluar Grupin B

Muharrem Sahiti, ndihmës trajneri i Përfaqësueses së Kosovës e ka cilësuar si të vështirë grupin e Kosovës, njofton Insajderi.

Kosova në kualifikimet për Kupën e Botës 2022 do të garojë në Grupin B, ku do të ketë rivalë Spanjën, Suedinë, Greqinë dhe Gjeorgjinë.

Sahiti beson se grupi është i vështirë – por Kosova do ta jap maksimumin në çdo takim./Insajderi.com