Salah & Co janë gati – formacionet zyrtare

Salah & Co janë gati – formacionet zyrtare

Crystal Palace dhe Liverpool kanë publikuar formacionet zyrtare, ku shihen mungesa të theksuara te vendasit.

Delaney dhe Bacaro Sako nuk janë të gatshëm në radhët e ekipit të Palace.

Te Liverpooli në bankën e rezervistëve është edhe Nathaniel Clyne, i cili duket se ka kaluar lëndimin.

Theksojmë se takimi është i vlefshëm për xhiron e 32 të ligës elitare angleze dhe fillon në ora 13:30.

Formacionet zyrtare