Salah dhe Shaqiri të shënojnë sot në duel direkt – kjo është kuota

Salah dhe Shaqiri të shënojnë sot në duel direkt – kjo është kuota

Stoke City, ekipi i Xherdan Shaqirit, sot zhvillon një prej ndeshjeve vendimtare të këtij sezoni si mysafir i Lverpoolit.

Në fakt ka media në Angli që pohojnë se për këtë ekip, ndeshja me gjysmëfinalistin e Ligës së kampionëve ëhstë e karakterit “të jesh apo të mos jesh”, meqë Stoke është në pozitën e parafundit në tabelën e Premier Ligës dhe gjendet katrë pikë larg zonës së mbijetesës.

Ky ekip gjasat e veta për të shpëtuar në Premier Ligë këtë sezon i mbështet fuqishëm në Xherdan Shaqirin, kurse sonte përballë do të ketë një prej ekipeve më në formë aktualisht dhe për momentin, lojtarin më të përfolur në planet – Mo Salah.

Lexoni kuotat më atraktive për këtë ndeshje.