Sarri tregon ku dështoi skuadra e tij në humbjen nga Tottenhami

Sarri tregon ku dështoi skuadra e tij në humbjen nga Tottenhami

Juventusi e zhvilloi sot (e diel) ndeshjen e parë miqësore e testuese para fillimit të sezonit të ri 2019/20.

Trajneri i ri i italianëve, Maurizio Sarri, dhe transferimet e fundit Merih Demiral, Adrien Rabiot e Matthijs de Ligt debutuan me humbje.

Lexo më shumë