Serie A ka 2 ndeshje sonte, Inter Milan luan kundër Spal

Serie A ka 2 ndeshje sonte, Inter Milan luan kundër Spal

Kampionati italian, Serie A sot ka në program dy ndeshje, që janë në kuadër të javës së 33-të.

Torino vs Genoa  që zhvillohet nga ora 19:30 dhe dhe Spal vs Inter që zhvillohet nga ora 21:45 janë ndeshjet e parapara për sot.

Inter vs Spal do të ndiqet me më vëmendje, me Inter që është në pozitën e 4-të në tabelë me 68 pikë, me vetëm një pikë më pak se Lazio që është në pozitën e 3-të, me 69 pikë./Insajderi.com