Setien: Ja pse e grumbullova Manajn në skuadrën e parë

Setien: Ja pse e grumbullova Manajn në skuadrën e parë

Barcelona ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjen ndaj Getafes nesër.

Dhe më në fund, e shohim se në listë është i përfshirë edhe shqiptari Rey Manaj nga Barcelona B.

Manaj u transferua në janar nga Albacete për ekipin e Barcelonës B, ndërsa pas mungesave të sulmuesve Rey Manaj është i ftuar për këtë ndeshje, me shume ne Insporti.com