Sevilla shtang Manchester Unitedin në “Old Trafford” [Video]

Sevilla shtang Manchester Unitedin në “Old Trafford” [Video]

Sevilla ka shënuar dy gola brenda katër minutave, për epërsinë 2:0 në Old Trafford ndaj Manchester United, me anë të Wissam Ben Yedder në minutat 74′ dhe 78′ të takimit.

VIDEO e golave