Shaqiri befason me deklaratën e tij për Bayern Munich

Shaqiri befason me deklaratën e tij për Bayern Munich

Xherdan Shaqiri do të përballet me ish skuadrën e tij, Bayern Munich, në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Liverpooli dhe Bayern Munich do të takohen nesër ( e martë) në Anfield Road, për të zhvilluar ndeshjen e parë të fazës 1/16 të Ligës së Kampionëve.

Shaqiri i cili në të kaluarën ka veshur fanellën e gjigantit bavarez, ka deklaruar se mezi pret të luajë kundër ish bashkëlojtarëve të tij, më shumë në Insporti.com.