fbpx

Shaqiri: Është ëndërr të luaj në këtë stadium

Shaqiri: Është ëndërr të luaj në këtë stadium

E pëlqejnë shumë Tottenhami dhe Southamptoni, ndërsa gjatë ditëve të fundit janë shtuar zërat edhe për një interesim të Liverpoolit.

Bëhet fjalë për Xherdan Shaqirin, që me siguri do të ndërrojë ambient gjatë merkatos së verës, pas rënies së Stoke Cityt nga Premier League.

Lexoni deklaratat e Shaqirit rreth skuadrës së re