Shaqiri jep lajmin e rëndësishëm

Shaqiri jep lajmin e rëndësishëm

Xherdan Shaqiri ndihet 100 për qind i gatshëm dhe gati për ta ndihmuar Liverpoolin me pjesën e mbetur të sezonit.vazhdo në Insporti.com.