Shaqiri në lidhje dashurie me këngëtaren e njohur nga Kosova

Shaqiri në lidhje dashurie me këngëtaren e njohur nga Kosova

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj dhe futbollisti Xherdan Shaqiri janë në jë lidhje, sipas prive.al

Shkak për këto aludime janë bërë udhëtimet e shpeshta të këngëtares drejt Anglisë dhe sipas burimeve, Xherdani është arsyeja që e shtyn, me shume ne Insporti.com