Shikoni asistin e jashtëzakonshëm të Shaqirit

Shikoni asistin e jashtëzakonshëm të Shaqirit

Xherdan Shaqiri sonte ishte titullar në përmbysjen e madhe të Liverpoolit kundër Barcelonës në Ligën e Kampioënve.

Liverpooli arriti të shënojë katër gola dhe mos pësuar asnjë gol, duke bërë një nga rikthimet më të çmendura në Ligën e Kampionëve.

Shaqiri në këtë ndeshje la gjurmë ne tij në minutën e 56-të duke asistuar për Wijnaldum i cili shënoi golin e tretë. /Insporti.com/