Shikoni se si përplasen dy anije lundrimi

Shikoni se si përplasen dy anije lundrimi

Dy anije lundrimi janë përplasur paraditen e kësaj të premteje.

Përplasja ndodhi në portin e ishullit Cozumel të Meksikës, ndërsa u raportua për një person të lënduar lehtë ndërsa pati edhe evakuime.

Videot dhe imazhet e postuara në mediat sociale tregojnë momentin e përplasjes.

Pamjet tregojnë gjithashtu edhe dëme në pjesën e pasme të njerës prej anijeve.