Shkarkohet Jose Mourinho?

Shkarkohet Jose Mourinho?

Manchester United duket se është në një “konflikt” me trajnerin e tyre, Jose Mourinho.

Mourinho nga ana e tij është i pakënaqur me klubin pasi po kërkon të bëjë disa blerje në merkato dhe askush nuk u është përgjigjur thirrjeve të tij.

Bastoret e zbulojnë nëse do të shkarkohet Mourinho