Shorti i Ligës së Kampionëve: Na presin super ndeshje (FOTO)

Shorti i Ligës së Kampionëve: Na presin super ndeshje (FOTO)

Sot është hedhur shorti i Ligës së Kampionëve dhe na ka dhënë disa super ndeshje.

Fituesi i duelit Manchester City vs Real Madrid, do të ndeshet me fituesin e duelit Juventus vs Lyon. RB Leipzig do të ndeshet me ekipin e Atletico Madrid, ndërsa fituesi i Barcelona vs Napoli do të ndeshet me fituesin e Bayern vs Chelsea. Dueli i fundit është ai në mes të sensacionit, Atalanta, kundër favoritit PSG, raporton Insajderi.

Edhe pse nuk është një sezon normal, pas situatës me Covid 19, pritet që të kemi ndeshje super të zjarrta dhe super interesante për t’i ndjekur./Insajderi.com