Shoshi flet pas humbjes nga Prishtina

Shoshi flet pas humbjes nga Prishtina

Besa ka pësuar humbje nga Prishtina me rezultat 0:1 dhe ka mbetur në pozitën e 10-të me 18 pikë, tri më shumë se Flamurtari që po ashtu sot pësoi humbje. Trajneri i skuadrës pejane, Valdet Shoshi nuk… Deklaratën e plotë të Shoshit mund ta lexoni këtu