Shou i Haaland i dhuroi fitoren BVB-së kundër PSG

Shou i Haaland i dhuroi fitoren BVB-së kundër PSG

Pjesa e parë doli të jetë më e qetë, ku u regjistruan vetëm dy raste të mira dhe të dyja nga gjermanët.

Jadon Sancho provoi në minutën e 27-të të ndeshjes, por që Keylor Navas ishte në vend, më shumë në Insporti.com.