Si është të stërvitesh me Ronaldon? Provojeni vetë [video]

Si është të stërvitesh me Ronaldon? Provojeni vetë [video]

Reali i Madridit ka postuar në Youtube një video ku secili prej jush mund të përjetojë vetë se si është të stërvitesh nën urdhrat e Zinedine Zidane, me lojtarë si Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, Luka Modric apo Marcelo.

Këshillat e trajnerit francez, të qeshurat dhe ushtrimet e ndryshme mund t’i përjetoni në videon 360 gradë të lançuar nga klubi kampion në fuqi i Evropës dhe Botës.