Sigal Prishtina fiton në Suharekë dhe dimëron në pozitën e parë

Sigal Prishtina fiton në Suharekë dhe dimëron në pozitën e parë

Sigal Prishtina ka mundur Golden Eagle Yllin në udhëtim me rezultat 79:82 (15:17, 26:25, 18:23, 20:17) në kuadër të javës së 18-të të Superligës së Kosovës në basketboll. më shumë në Insporti.com.