“S’ka më kthim prapa për Xhakën, nuk ka vend te Arsenali”

“S’ka më kthim prapa për Xhakën, nuk ka vend te Arsenali”

Ish-sulmuesi i Tottenham Hotspur dhe tifozi i përjetshëm i Arsenalit, Darren Bent pretendon se sjellja e Xhakës ka shpërfillur Arsenalin dhe se nuk ka asnjë mënyrë që e shpëton atë tani në klub.

Ai beson se Xhaka ka vepruar keq dhe se fansat tani do të sillen shumë keq me të edhe në ndeshjet e ardhshme, pasi ai ka fyer klubin, fansat dhe të gjithë që janë të lidhur me ‘Topçinjtë’.

Lexo më shumë