Skuadra kosovare e zhytur në borxhe

Skuadra kosovare e zhytur në borxhe

Njëra nga skuadrat më me traditë në futbollin e Kosovës, Liria e Prizrenit e ka humbur statusin e anëtarit të Superligës dhe në edicionin e ri do të garojë në Ligën e Parë.

Skuadra prizrenase sot ka dalë me një deklaratë për medie, me anë të së cilës sqaron në detaje situatën në të cilën gjendet dhe shkaqet që e sollën në këtë gjendje.

Lajmin e plotë mund ta lexoni në Insporti.com