Wesley Sneijder mund të ndërrojë skuadër përsëri, këtë herë destinacioni i tij raportohet të jetë skuadra nga MLS, Los Angeles FC.

Sneijder iu" />

Sneijder ndërron skuadër

Sneijder ndërron skuadër

Wesley Sneijder mund të ndërrojë skuadër përsëri, këtë herë destinacioni i tij raportohet të jetë skuadra nga MLS, Los Angeles FC.

Sneijder iu bashkua Nices në Ligë 1 të Francës verën që lamë pas nga klubi turk Galatasaray, por agjenti i tij thuhet se ka udhëtuar drejt Los Angeles këtë javë për t’i zgjidhur kushtet e kontratës me Los Angeles, transmeton Express.

Sneijder nuk është më i pëlqyer në Ligë 1 dhe momentalisht nuk aktivizohet sepse është i lënduar, që do të thotë se mund të zhvendoset në Kaliforni.