Sokoli nesër takimin e fundit me bordin e Ferizajt, mohon se ka udhëhequr skuadrën sot në miqësore

Sokoli nesër takimin e fundit me bordin e Ferizajt, mohon se ka udhëhequr skuadrën sot në miqësore

Telenovela “Bylbyl Sokoli – KF Ferizaj” duket se i ka ardhur fundi, shkruan Insporti.com.

Ferizaj që tashmë është bërë me pronarë anglezë ka nisur me vonesë fazën përgatitore për sezonin e ri dhe ende nuk ka emëruar trajnerin që do ta drejtojë skuadrën.

Lajmi i plotë: Insporti.com