Solskjaer vazhdon të “tallet” me Liverpoolin para derbit

Solskjaer vazhdon të “tallet” me Liverpoolin para derbit

Të dielën do të zhvillohet derbi më i madh anglez ndërmjet Liverpoolit dhe Manchester United.

Në lidhje me këtë takim, ka folur trajneri i Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, i cili në njëfarë forme ka “thumbuar” Liverpoolin, me shume ne Insporti.com